Imitacja piaskowca we wnętrzu

Imitacja piaskowca we wnętrzu

Płytki dekoracyjne NEVADA są przeznaczone do stosowania we wnętrzach budynków - z powodzeniem sprawdzają się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. W zależności od aranżacji i kolorystyki, nadają wnętrzom ciepły, tradycyjny lub surowy, nowoczesny charakter. Można nimi dekorować pokoje dzienne, salony, sypialnie, kuchnie czy przedpokoje i klatki schodowe. Sposób zastosowania zależy wyłącznie od preferencji inwestora. Doskonale sprawdzają się na lekkich konstrukcjach ściennych - np: na ścianach wykonanych z płyty kartonowej - gipsowej, ponieważ są lekkie - lżejsze od naturalnego piaskowca.

Kamień dekoracyjny ma postać płyt, które zdecydowanie ułatwiają montaż. W zależności od potrzeb, można je dowolnie docinać. W ofercie dostępne są również tzw. elementy narożne ułatwiające dekoracje ścian pod kątem 90 stopni.
Precyzja wykonania i dbałość o szczegóły sprawia, że płyty dekoracyjne NEVADA ściśle do siebie przylegają. Jest to niezmiernie ważne i pozwala uzyskać efekt jednolitej powierzchni.

Nasz kamień produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości komponentów. Podstawowym składnikiem jest gips - jego zastosowanie zapewnia płytom odpowiednią wagę zwiększającą możliwości zastosowania.
W przeciwieństwie do wielu podobnych produktów oferowanych obecnie na rynku, nasz kamień jest barwiony w masie - tzn. wykonywany z gotowej kolorowej masy, a nie jedynie malowany powierzchniowo. zapewnia to gwarancję jakości i trwałości naszych produktów - nawet w przypadku drobnych uszkodzeń powstałych w trakcie wieloletniej eksploatacji, płyty zachowają pierowtną kolorystykę - uszkodzenie może być nawet całkowicie niewidoczne.


Sonda

Jakie cechy najbardziej cenisz sobie w materiałach budowlanych?

licznik

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Aktualności

Promocja
kamienia dekoracyjnego do wnętrz.
Sprawdź nowe atrakcyjne ceny.

Nevada do wnętrz

kolor piaskowy

70,15 PLN

65,00 PLN

Nevada do wnętrz

kolor carmel

70,15 PLN

65,00 PLN

Nevada do wnętrz

kolor melisse

69,47 PLN

65,00 PLN


 tagi

Kamień dekoracyjny wewnętrzny płytki elewacyjne kamień elewacyjny imitacja piaskowca piaskowiec imitacja kamienia płytki do wnętrz płytki elewacyjne zewnętrzne

Liczba odwiedzin

Odsłon : 229373